To content | To menu | To search

Weinert.com.pl

Home › Szybkie pożyczki

Szybkie pożyczki

Do tej pory przedstawialiśmy różne kwestie dotyczące wyboru właściwego projektu domu, ale żeby mieć w czymś wybierać, z początku trzeba wybrać się do jakiegoś biura projektowego. Dobrze jednak, aby nie było to pierwsze lepsze, bądź pierwsze odnalezione w książce telefonicznej. Oto parę spraw, które warto rozważyć przy wybieraniu biura projektowego bądź architekta. Szukając odpowiedniej firmy czy osoby, najpierw warto poczytać witryny internetowe tych ekspertów. Samo to może nam sporo powiedzieć. Jednakże wyjątkowym źródłem wiedzy są w końcu fora internetowe, na jakich dowiadujemy się czy rekomendacje zamieszczone w internecie zgodne są z rzeczywistością. Klienci, którzy już korzystali  z usług określonego biura są w stanie powiedzieć, w jaki sposób wyglądała współpraca, czy pojawiły się kolejne koszty i jaki był ostateczny efekt wprowadzenia projektu. Biuro, jakie jawi się nam jako szczególnie ciekawe, warto przed zamówieniem projektu odwiedzić.

Możemy wówczas prosić o rzut oka do innych realizacji biura.

To wrażenie po kontakcie także powinno wiele nam uświadomić o tym, czego będzie można spodziewać się po danym biurze. Przede wszystkim nie należy sugerować się przy wyborze biura ulotką reklamową, bądź suchą notatką na internetowej witrynie. To nie podpowie nam, czy pomysł biura będzie zgodna z naszą, czy jak duże jest jego doświadczenie. Na ulotkach i na stronach każdy przedstawia się w jak najlepszym świetle, a prawda pokazuje się dopiero w czasie bezpośredniej rozmowy. Najgorzej, kiedy już po ukończeniu zlecenia,  jesteśmy niezadowoleni z efektów.

Dlatego aby uniknąć takich wydarzeń, decyzję dotyczącą biura najlepiej jest podjąć nie spiesząc się, kierując się spokojną kalkulacją a nie emocjami, wywołanymi choćby wizualizacją pięknych projektów w galerii danego projektanta.

Nie należy też kierować się stereotypowymi poglądami, czasami wychodzi na to, że mniej profesjonalnie obsłuży nas wielkie i rozreklamowane biuro, niż projektant – freelancer, jaki dość krótko funkcjonuje na rynku..
<< Poprzedni
Następny >>