To content | To menu | To search

Weinert.com.pl

Home › Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Dogodna lokalizacja mieszkania jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana. Oczywiście im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa.

Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość pól zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takowe lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której wielokrotnie mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

Jednak przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne.

Aktualnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą.

W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli. Jeszcze jest tutaj bardzo dużozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Więcej informacji tutaj: Piękne nowe mieszkania Praga południe – rynek pierwotny

<< Poprzedni
Następny >>