To content | To menu | To search

Weinert.com.pl

Home › Czy opłaca się kupić lokal w centrum?

Czy opłaca się kupić lokal w centrum?

Zdobycie swojej nieruchomości, jest dla dużej ilości z nas marzeniem życia.

Nie na darmo rozmawia się o tym, że kredyt spala mocniej niż małżeństwo.

Nabycie nieruchomości, zwalnia nas z obowiązku miesięcznego przepuszczania dużej ilości zasobów finansowych na czynsze, które teraz w Polsce nie należą do niskich. Kupno mieszkania, nawet przy przymusie zdobycia dużej pożyczki, daje nam pewność inwestycji we osobistą przyszłość, z tego powodu że każdy pieniądz ulokowany w nieruchomość w przyszłości na pewno się zwróci.

Sprzedajemy nowe mieszkania na Krzykach

Decydując się na nabycie nowego mieszkania, bierzemy pod rozwagę dużo czynników.

Wysoce ważnym elementem przy selekcji swojego mieszkanka jest jego ulokowanie. Naturalnie w dalszym ciągu musimy brać pod uwagę zasadę – im mniejsza odległość od centrum tym większe ceny. Jednak, trzeba namyślić się nad tym, czy apartament znajdujący się w centrum jest odpowiednim pomysłem. Obecnie głównym trendem, który jest obecny na rynku mieszkaniowym jest selekcja mieszkania, w dzielnicach nieco oddalonych od ścisłego centrum, jednak z rozmaitą infrastrukturą. Mamy wtedy szansę korzystać z udogodnień, jakie oferuje nam miejska przestrzeń, ale w tym samym czasie możemy korzystać z uroków licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Wzorem takiego obszaru są wrocławskie Krzyki. Mieszkania znajdujące się w tej okolicy cieszą się bardzo dużą popularnością.

Dzieje się tak ze względu na nadzwyczaj komfortową łącznością tej dzielnicy z centrum miasta, ale również komfortowe warunki przypominające obrzeża miasta. Na Krzykach znajdują się malownicze parki, stare osiedla willowe, a również obszary służące rozrywce na świeżym powietrzu. Mieszkania zlokalizowane w obszarze Krzyków, niejednokrotnie są bardziej popularne niż te znajdujące się w ścisłym centrum..